Notariusz na szczecińskim Prawobrzeżu

Notariusz Dorota Szuman-Krzych jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (1986-1991). W latach 1998 - 2008 jako radca prawny prowadziła własną kancelarię, a od 2001 do 2008 pełniła równolegle funkcję syndyka. W latach 2004-2005 jako drugi syndyk w Polsce i pierwszy w województwie zachodniopomorskim, kierowała z sukcesem jako inwestor inwestycją dokończenia budowy 100-apartamentowego budynku mieszkaniowego w Międzyzdrojach, wykorzystując przy finansowaniu tego przedsięwzięcia pionierskie wówczas rozwiązanie – rachunek powierniczy, który dopiero od 2012 roku stał się formą obligatoryjną zabezpieczenia inwestycji deweloperskich.


O Nas

Działalność notariusza

Teraz – jako doświadczony pracownik – notariusz Dorota Szuman-Krzych okazuje pełne zaangażowanie oraz wsparcie w sytuacjach wymagających poświadczenia i pełnomocnictwa, kwestiach związanych ze sporządzeniem testamentów, w tym jest ustanowieniem i odwołaniem, sprawach dotyczących nieruchomości i gruntów, tematach związanych z koniecznością podpisania umów, a także podejmowaniu czynności związanych ze spadkiem czy sporządzaniem notarialnych umów sprzedaży. Każdą z tych spraw można omówić z notariuszami w naszej kancelarii, mieszczącej się przy ulicy Jasnej 1/14 w Szczecinie. Obsługujemy Klientów ze Strugi, Kijewa, Majowa i Podjuch, jednakże naszymi Klientami mogą zostać osoby mieszkające na terenie całego Prawobrzeża i okolic.

Podsumowując, działalność notariusza obejmuje wykonywanie pełnego zakresu czynności notarialnych – od sporządzania aktów notarialnych i wszelkiego rodzaju poświadczeń, po czynności obejmujące prawo spadkowe, rzeczowe, rodzinne, spółek itd. Ponadto sporządza inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów związanych z zawodem notariusza. Wieloletnie i bogate doświadczenie w pracy jako notariusz i radca prawny jest gwarantem pogłębionej wiedzy i precyzji w przeprowadzaniu czynności notarialnych i ich zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami i wysokimi standardami. Notariusz gwarantuje także indywidualne podejście do każdego klienta i jego sprawy.


ul. Jasna 1/14
70-777 Szczecin
tel.: 91 464 35 36
tel.: 91 464 44 33
kom.: 507 220 490
e-mail: dsk@notariusz-prawobrzeze.pl

Jak dojechać:  Pokaż trasę


Mapa dojazdu

poniedziałek - piątek: 9.00 – 17.00


Istnieje możliwość indywidualnego umówienia dogodnego dla klientów terminu i godziny spotkania.